koszyk
pusty

O Sklepie

pido.pl to sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne, sprzedające artykuły dla dzieci i kobiet w ciąży. W naszej ofercie znajdziecie wózki głęboko-spacerowe, wózki spacerowe, foteliki, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, kojce, meble, butelki, smoczki, laktatory, nianie elektroniczne i wiele innych artykułów.  Oferujemy to czego dziecko potrzebuje przed narodzinami i w pierwszych latach swojego życia.
 
Działalność w branży dziecięcej to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Jesteśmy rodzicami i chcemy zapewnić naszym pociechom wszystko co najlepsze. Mamy świadomość, że Wy dla Waszych dzieci pragniecie tego samego, dlatego staramy się, by dokonany u nas zakup służył bezpieczeństwu i wygodzie najmłodszych oraz spokojowi ich opiekunów. Połączenie praktycznej wiedzy i doświadczenia z rzetelnością, fachowością i obsługą klienta na najwyższym poziomie zapewniło nam sukces na rynku lokalnym.  Zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas na facebooku. 
 
Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe marki i produkty, szybko wprowadzamy nowości.  Z nami macie możliwość zrobienia sprawnych zakupów, wiele produktów oferowanych w sklepie internetowym dotrze do Was w ciągu 24 godzin. 
 
Zaufało nam już tysiące klientów. Zapraszamy na zakupy.

Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych w Turku i Kole.